Your IP: 3.143.168.172
Server Time: 2024-04-26 14:55:51

Nasza biblioteka po raz kolejny postanowiła włączyć się do akcji Wydawnictwa Akapit Press, która ogłosiła Ogólnopolską Akcję Czytania Jeżycjady autorstwa Małgorzaty Musierowicz. Jeżycjada to seria książek o losach rodziny Borejków.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji wszystkich miłośników serii, a także wszystkie osoby, które chciałyby poznać tę niezwykłą serię.

W tym roku ze względu na sytuację pandemiczną, akcja odbywa się głównie w formule online. Zadaniem chętnych uczestników jest nagranie fragmentu czytania jednej z książek z serii w formie do wyboru: filmiku, nagrania audio, video nagrań scenicznych.

Ważne: czytanie powinno wynosić maksymalnie 10% objętości książki.

Plakat 1

Do udziału serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców z uczniami (zachęcamy do wspólnego przeczytania fragmentu jednej z książek) oraz nauczycieli.

Zainteresowane osoby zapraszamy do wypożyczania książek z serii, a także chętnie służymy pomocą w wyborze fragmentów.

Nagrania prosimy przesyłać do dnia 25 marca na adres biblioteki szkolnej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wybrane nagrania zostaną później przesłane do wydawnictwa jako relacja z wydarzenia.