Your IP: 18.190.217.134
Server Time: 2024-04-28 11:24:21

20 października odbyło się w naszej bibliotece kolejne spotkanie Klubu Czytelniczego, a pierwsze w ramach cyklu spotkań z książkami z serii „Magiczny domek na drzewie”.  Spotkania będą odbywać się w każdy piątek, a gościć będziemy w progach biblioteki uczniów ze świetlicy. Cykl  został zainicjowany przez nauczyciela języka polskiego panią Karolinę Cienciałę we współpracy  z nauczycielami-bibliotekarzami.

Na pierwszym spotkaniu Wiktoria z klasy 6c (członkini Szkolnego Klubu Czytelniczego) wraz bohaterami serii „Magiczny domek na drzewie” zabrała swoich młodszych kolegów w podróż do Starożytnego Egiptu. Była to niesamowita, a momentami straszna podróż, bowiem bohaterowie książki nieśli pomoc starożytnej królowej, która zmarła dawno temu i była mumią. W książce pojawiły się m.in tajemniczy kot, sarkofagi, tajemnicze napisy - hieroglify… Było duuuużo emocji.  A ponieważ bardzo wciągnął wszystkich klimat Starożytnego Egiptu postanowiliśmy zrobić naszą własną mumię :). To dopiero była zabawa!!!!

Serdecznie dziękujemy Wiktorii za poświęcony czas, czytanie i … mumię ;).

Przed nami kolejne spotkania, co tym razem wymyślą nasze panie – Karolina, Kasia i Marta????