Your IP: 3.15.156.140
Server Time: 2024-05-02 04:09:20

Drodzy Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Sytuacja, którą obecnie przeżywamy w naszym kraju jest trudna. Każdemu z nas mogą towarzyszyć różne emocje, np. strach, złość, co jest oczywiście normalne i adekwatne do sytuacji. Jedno jest pewne - nie damy się, wspólnymi siłami w poczuciu odpowiedzialności, przejdziemy przez to i wygramy! Nie może być przecież inaczej :)

Dzisiaj (19.03) polecamy Wam do przeczytania i/lub wysłuchania wspaniałej bajki autorstwa Pani Doroty Bródki pt. "Bajka o złym królu wirusie i dobrej kwarantannie". Jednocześnie po przeczytaniu bajki, bardzo prosimy Was o wykonanie następującego zadania (które w książeczce poleca autorka).

Bajka do przeczytania

Bajka do wysłuchania

ZADANIE:

Jakie rzeczy będziesz robić po kwarantannie? Narysuj je!

Bardzo zachęcamy do narysowania Waszych dobrych pomysłów i planów i jeśli macie ochotę o wysłanie zdjęcia Waszego rysunku na adres biblioteki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Może po powrocie uda nam się zrobić wystawkę Waszych pięknych prac!

Rodzice, prosimy o wsparcie dzieci i pomoc w przeczytaniu książki naszym najmłodszym. Czas trwania nagrania wynosi ok. 11 minut. Zachęcajcie dzieci do wykonania ilustracji, które na pewno nam wszystkim poprawią humory i dadzą nadzieję :)